About this blog

If you accept all the praise, you have to accept all the critics.

– Chris Brogan, famous blogger

Vestibulum feugiat dolor molesti. Donec sed interdum ante, non varius justo.

Fusce volutpat diam sapien, non consectetu. Vivamus aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convallis veltiam gravida semsit diam sapien, non aliquam ornare sapien.

Popular posts

Chief editor

Fusce volutpat diam sapien, non consectetu aliquam ornare sapien, a suscipit nisi.

Aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convallis veltiam gravida felis nec. Vivamus aliquam ornare sapie nec. Fusce molestie adipiscing risus.

Vivamus aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convascevolutpat diam sapien, non consectetu aliquam ornare sapien molestie semsit sed.

Categories

Síťování domácností pomocí routerů

TROCHA TEORIE Ve světě síťování děláme dvě věci. Buď stavíme mezi stroje mosty, nebo je NATujeme. Rozdíl po teoretické stránce nemá význam rozebírat. Vysvětlíme to jednoduchém příkladu. Vezmeme si hypotetického pracovníka u pásu, který přerozděluje příchozí zboží dál k dalším oddělením. Pokud se jmenuje pan Bridge, dělá to, že příchozí zboží vezme do rukou a…

Details

Ukázky rozlišení kamerových systémů v noci

Kamerové systémy   Pod tímto obrázkem se můžeme podívat na jednolivé rozlišení podle Mpix. Vzdálenost od místa snímání k autu je cca 20 metrů.       Nejzajímavější jsou kamerové systémy za noci. Na následujícím příkladu si ukážeme snímání místa ze vzdálenosti přibližně 20 metrů v noci.   Výsledky na stroji Edimax SMAX AU1, 2…

Details