Pravidelná správa sítě

Firmy specializující se na oblast správy sítí jsou mnohem kvalifikovanější odborníci než IT správci se středoškolským vzděláním. Přenecháním zodpovědnosti zabezpečení počítačů minimalizuje riziko selhání infrastruktury ve Vaší firmě a zefektivníte tak výdaje na IT zázemí.

Data jsou jako děti. Když jim nevěnujete, přerostou Vám přes hlavu 

.

Hlavní přínos outsourcingu správy sítě:

  • Specializace na konkrétní obor s sebou přináší mnohem vyšší kvalitu služeb
  • Náklady na externí společnosti jsou mnohem nižší než na IT správce ve firmě
  • Outsourcing je globálně vzrůstající trend

Zkušenosti

Zabezpečení sítě
Modernizace
ČÍštění
Zálohování
Konzultace

Služby

Pravidelná správa sítě

Zajistíme pravidlenou správu sítě. Prevence i profylaxe. Aktualizace software, firmware, upozorníme včas na bezpečnostní chyby.

Výstavba strukturované kabeláže

Provádíme konzultace a výstavby strukturované kabeláže. Zasíťujeme malé objekty, střední firmy i velkosklady.

Monitoring

Pro správný a bezproblémový chod implementujeme naše vlastní řešení vzdáleného monitoringu chodu sítě za užitím šifrovaného přenosu dat.

Modernizace

Při inovaci hardware provádíme konzultace výběru při nákupu nových strojů.

Zabezpečení sítě

Bezpečnost sítě je hlavní prioritou. Naše know-how zajistí nejvyšší míru zabezpečení soukromých dat.

Zálohování

Navrhujeme a realizujeme komplexní filozofii zálohování ve firmě s přihlédnutím k zabezpečení před únikem dat. Umíme zajistit i privátní, šifrované cloudové úložiště.

Číštění

Nezbytným krokem správného fungování sítě je pravidelné čištění, odvirování, odstraňování nepotřebných souborů.

Outsourcing IT

Outsourcing je celosvětově vzrůstající trend, při kterém jsou delegovány odborné činnosti společnost na externího dodavatele, který svojí specializací dokáže podat mnohem vyšší výkony za nižší cenové podmínky, než samostatné IT oddělení.

Outsourcingem máte zajištěný odborný dohled na veškerým IT zařízením ve vaší firmě. Odpadá tím mnoho starostí a budete mít po ruce vždy někoho schopného po ruce v případě nouze.

Virtuální privátní sítě

Virtuální Privátní Sítě (VPN) jsou velmi praktický prvek, díky kterému můžete přistupovat do své sítě odkudkoliv ze světa. Virtuální privátní sítě jsou zabezpečené proti odposlechům a šifrované.  Tím je zaručena ochrana dat před únikem.

Zabezpečení

Silné zabezpečení neznamená jen užití správných hesel nebo užití VPN, ale je to komplexní pohled na práva na serverech tak, aby nikdo nepovolaný neměl přístupy k citlivým datům, které pro svoji práci nepotřebuje. Správná filozofie heslování umožňuje bezpečný chod firmy.

Monitorování stavu

Monitoring je důležitá kaskáda úkonů v každé firmě. Je Potřebné sledovat aktuální situaci a v případě neobvyklé situace pohotově reagovat a minimalizovat rizika potenciálních škod.

Zálohování dat

Zálohování dat je vůbec nejdůležitější čínnost pro správný a bezpečný chod celé firmy, Umíme nastavit správné filozofie zálohování, umíme identifikovat klíčová data a zajistit, aby zálohy byly šifrované na více místech a vy tak věděli, že vše je v bezpečí.

Zabezpečení a antivirové kontroly

Pravidelná kontrola před viry a jiným škodlivým software je důležitý stabilizační prvek. Zajistíme, aby všechny stroje měli aktuální verze OS, byly čisté, funkční a bezproblémové.

Výstavba strukturované kabeláže

Nezbytným prvkem kvality sítě je metodicky správně realizovaná výstavba strukturované kabeláže.

Umíme zajistit výstavbu na klíč s přihlédnutím k volbě, aby byl co nejlepší poměr cena/potřeby objektu.

Chcete zajistit správu sítě?

Spojte se s námi a sejdeme se u Vás a uděláme Vám audit Vašeho zázemí zadarmo